FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM

0850 433 14 10

YEMEKMATİK Kampanyalarından
Telefon, SMS ve Mail Yoluyla Haberdar
Olmak İster Misiniz?

GİRİŞ YAP

Yemekmatik, Dünyada ve Türkiye’de ilk defa federasyon desteği ile yeme-içme sektörüne yönelik özel çözümler sunmak için Yerli ve Milli Olarak kuruldu.

Sektörün anayasal sorumluluk sahibi örgütü olan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu, üyelerinin yıllardır süregelen ihtiyaçlarına yönelik çözümleri, YEMEKMATİK ile hayata geçiriyor.

Federasyonumuzun öncülüğünde, yemek sektörüne yönelik başta Yemek Kartı, Sipariş Sistemi ve Tedarik Sistemi gibi sistemlerin maliyetileri yüzünden kazanç elde etmekte zorlanılan şu günlerde, Yerli ve Milli olarak kurulan Yemekmatik A.Ş.’nin, Türkiye ve Dünyada ilk defa federasyon destekli olarak gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

2000'li yılların başından bu yana Yüksek Teknoloji Akıllı Cihaz Üretimi, Otomotiv, Finansal Ödeme Sistemleri, Medya ve Reklam sektörlerinde faaliyet gösteren Yemekmatik A.Ş. kurucu ve yönetim kadrosu, bilgi ve tecrübesi ile hem sektörde faaliyet gösteren işletmelerin kazancını artıracak hem de işletmelerden hizmet alanlara fayda sunacak özel çalışmalar yapmak suretiyle yemek sektöründe çığır açacak hizmetler üreterek sektörün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ ADRESLER